•  
     UEFA European Championship
  • 1X2
  • AltÜst
  • 18/06 19:00
  • Croatia - Czech Republic
  • 1X 2
  • 22/06 22:00
  • Czech Republic - England
  • 1X 2
  •  
     Euroleague
  • 1X2
  • 26/11 19:00
  • PBC CSKA Moscow - Real Madrid
  • 26/11 20:00
  • KK Crvena Zvezda - Anadolu Efes
  • 26/11 20:00
  • BC Zalgiris - Zenit Saint Petersburg
  • 26/11 21:00
  • Olympiacos Piraeus BC - Saski Baskonia
  • 26/11 21:05
  • Maccabi Tel Aviv - Olimpia Milano
  • 27/11 19:45
  • Fenerbahce - Valencia Basket
  • 27/11 21:00
  • Panathinaikos BC - Bayern Munich
  • 27/11 21:45
  • Asvel Lyo - Villeurbanne
  • 01/12 22:45
  • Olimpia Milano - Alba Berlin
  • 03/12 19:00
  • Zenit Saint Petersburg - Fenerbahce
  • 03/12 19:00
  • PBC CSKA Moscow - Olympiacos Piraeus BC
  • 03/12 21:05
  • Maccabi Tel Aviv - KK Crvena Zvezda
  • 03/12 21:45
  • Olimpia Milano - Panathinaikos BC
  • 03/12 22:00
  • Valencia Basket - Alba Berlin
  • 04/12 19:30
  • Anadolu Efes - Saski Baskonia
  • 04/12 20:00
  • BC Zalgiris - FC Barcelona Basquet
  • 04/12 22:00
  • Real Madrid - Asvel Lyon
  • 10/12 22:00
  • Saski Baskonia - Maccabi Tel Aviv
  • 10/12 22:00
  • Real Madrid - Zenit Saint Petersburg
  • 10/12 22:00
  • Valencia Basket - Anadolu Efes
  • 15/12 20:00
  • PBC CSKA Moscow - Anadolu Efes
  • 15/12 21:00
  • KK Crvena Zvezda - Alba Berlin
  • 15/12 22:00
  • Panathinaikos BC - Real Madrid
  • 16/12 20:00
  • Zenit Saint Petersburg - Bayern Munich
  • 16/12 22:00
  • Olympiacos Piraeus BC - Valencia Basket
  • 16/12 23:00
  • FC Barcelona Basquet - BC Khimki
  • 17/12 20:30
  • Anadolu Efes - Olimpia Milano
  • 17/12 22:00
  • Panathinaikos BC - Alba Berlin
  • 18/12 20:00
  • PBC CSKA Moscow - Zenit Saint Petersburg
  • 18/12 21:00
  • KK Crvena Zvezda - Valencia Basket
  • 18/12 22:00
  • Olympiacos Piraeus BC - Real Madrid
  • 18/12 22:30
  • Bayern Munich - Saski Baskonia
  • 18/12 23:00
  • FC Barcelona Basquet - Maccabi Tel Aviv
  • 22/12 20:00
  • Zenit Saint Petersburg - KK Crvena Zvezda
  • 22/12 20:30
  • Anadolu Efes - FC Barcelona Basquet
  • 22/12 22:05
  • Maccabi Tel Aviv - Panathinaikos BC
  • 22/12 23:00
  • Real Madrid - Alba Berlin
  • 23/12 20:45
  • Fenerbahce - Olympiacos Piraeus BC
  • 23/12 21:00
  • BC Zalgiris - Bayern Munich
  • 23/12 22:45
  • Olimpia Milano - Saski Baskonia
  • 23/12 23:00
  • Valencia Basket - BC Khimki
  • 29/12 20:00
  • BC Khimki - Olympiacos Piraeus BC
  • 29/12 22:00
  • Alba Berlin - BC Zalgiris
  • 29/12 22:05
  • Maccabi Tel Aviv - Zenit Saint Petersburg
  • 29/12 23:00
  • Saski Baskonia - Valencia Basket
  • 30/12 20:45
  • Fenerbahce - Asvel Lyon
  • 30/12 21:00
  • KK Crvena Zvezda - Panathinaikos BC
  • 30/12 22:45
  • Olimpia Milano - PBC CSKA Moscow
  •  
     UEFA Europa League
  • 1X2
  • AltÜst
  •  
     UEFA Champions League
  • 1X2
  • AltÜst
betgen

ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYE KAYDI

BU ÖZELLİK ÜYELERE ÖZELDİR

Bu özellikten faydalanabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Henüz üyeliğiniz bulunmuyorsa! Bir dakika içinde üye olabilirsiniz.